Інформаційна година до Дня Конституції

Дата: 28.06.2020 16:38

Напередодні Дня Конституції у Палаці культури м.Ходорів відбулася інформаційна година "Конституція - правовий оберег державності". З вітальним словом до присутніх звернулась директор Палацу культури Г.Кадюк, яка розповіла передісторію прийняття омріяної Конституції. Присутні переглянули короткометражний фільм про значення та історичні засади основного закону держави. Працівники КЗ "Ходорівська міська публічна бібліотека" запропонували увазі присутніх книжкову виставку. З вітаннями також виступили керівник відділу культури Ходорівської міської ради Х.Добуш, почесна голова ГО «Союз українок Ходорівщини» І.Лозинська, голова товариства «Просвіта» М.Носик, які наголосили на важливості знати і розуміти закон своєї країни, а також відстоювати права, не дати ворогам спаплюжити те, над чим працювали наші діди та прадіди. Інформаційну годину провели з дотриманням усіх вимог карантину, присутні дотримувались дистанції та не забули про обов’язковий елемент під час пандемії - захисні маски.