Дякуємо за підтримку!

Дата: 26.06.2020 11:41

Сьогодні поштою отримали  комплекти захисних засобів, а саме:Маски захисні - 300шт.Рукавички нітрилові - 800шт.Ці комплекти були доставлені безкоштовно в рамках проєкту «Підтримка об’єднаних територіальних громад у боротьбі з пандемією COVID-19», який Програма «U-LEAD з Європою» реалізує за підтримки European Union in Ukraine та його державами-членами DESEDKLEE у співпраці з Caritas Ukraine.За останній місяць це вже другий успішний проект. Перший  комплект захисних засобів відправлений  Ходорівській міській лікарні.

Ходорівська міська рада висловлює подяку  за надані засоби захисту.  Дай Боже здоров‘я Всім людям, які реалізовують такі важливі  соціальні проєкти.

!