До уваги батьків діти яких, згідно електронної реєстрації, рекомендовані до зарахування в заклад дошкільної освіти “Вишеньки” з 01 вересня 2020 року

Дата: 15.06.2020 16:22

Витяг з Положення про електронний сервіс реєстрації дітей у чергу до закладів дошкільної освіти Львівської області(нова редакція)
3. Формування електронної черги

3.5 У ЗДО діти зараховуються на підставі таких документів:
3.5.1 Електронної заявки дитини в електронній черзі у відповідний ЗДО.
3.5.2 Письмової заяви одного з батьків або осіб, які їх замінюють.
3.5.3 Медичної довідки від лікаря про стан здоров’я дитини з висновком, що дитина може відвідувати ЗДО та форми 063/о про проведення щеплення або висновок медико-консультативної комісії про те, що дитина має протипоказання до щеплення.
3.5.4 Свідоцтва про народження.
3.5.5 Документу, який підтверджує право на пільгове зарахування дитини у ЗДО.
3.5.6 Висновку територіального лікувального профілактичного закладу, тубдиспансеру (для санаторних та спецгруп у ЗДО), висновок ІРЦ.

4. Умови зарахування дітей до ЗДО

4.1 З 1 жовтня поточного року до 1 червня модератор закладу, відповідальний за електронну реєстрацію, створює відповідні черги для зарахування дітей з 1 вересня наступного року.

4.2 З 1 червня до 15 червня поточного року комісія закладу здійснює розгляд заявок, які внесені до електронної черги відповідних вікових груп та встановлюють статус «Рекомендовано до зарахування» відповідно до вільних місць.

4.3 З 15 червня до 1 липня поточного року заявники подають повний пакет документів до обраного ними ЗДО.

4.4 З 1 липня до 15 липня поточного року формування остаточних списків до зарахування, встановлення Адміністраторами закладів статусу «Зараховано», «Відхилено». При наявності вакантних місць комісія розглядає наступні заявки відповідно до електронної черги.