Відбулося позачергове засідання    комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Дата: 11.06.2020 10:26

Фото без описуВчора, 10.06.2020 року, відбулося позачергове засідання    комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Ходорівської міської ради.

З метою забезпечення виконання  Закону України «Про внесення змін до  деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-2019)», керуючись Протоколами №18 та №23 позачергового засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій від 05.06.2020 року, заслухавши інформацію головного лікаря Ходорівської міської лікарні В.Жигало, комісією вирішено:

1. Продовжити дію карантину на всій території Ходорівської ОТГ до 22 червня 2020 року.

2. Створити комісію з контролю за дотриманням карантинних заходів на території Ходорівської ОТГ.

3. Комісії (голова  А.Батирняк):

-  здійснити обстеження суб’єктів господарювання за дотриманням ними карантинних заходів на території Ходорівської ОТГ;

- при виявленні порушень вживати заходи реагування згідно чинного законодавства:

- про результати проведеної роботи доповідати на засіданнях комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Ходорівської міської ради.