Поминальна панахида в Ходорові

Дата: 09.06.2020 11:25

Традиційно у другий день Зелених свят Ходорівчани вшанували Героїв - борців за волю України, які загинули у боротьбі з ворогом, але залишилися нескореними: січових стрільців, воїнів УГА, УПА, лицарів Небесної Сотні, борців за територіальну цілісність і незалежність України, які є взірцем служіння українській нації.

8 червня на міському кладовищі відбулась поминальна панахида, яку відправили отець-декан М.Черепанич, отці А.Чмир та Т.Гриців. Представники громадських організацій, міський голова О.Коцовський  та заступник Я.Костур взяли участь у спільній поминальній молитві на могилах січових стрільців, воїнів УПА, героя України Романа Точина та учасників війни на Сході України І. Сперелупа, В.Сапіги, Р.Федоришина.

Вшанування борців за волю України – святий обов’язок кожного українця. Це свідчення твердої волі українського народу йти накресленим шляхом боротьби до найвищої мети – Незалежності, розквіту і слави Української Самостійної Соборної Держави.