Дорогі мешканці Ходорівської громади!

Дата: 05.06.2020 15:44

Прийміть щирі і сердечні вітання з нагоди величного християнського свята – Дня Святої Трійці.

У християн це одне з 12 найбільших свят в церковному році. Ми ще називаємо свято Трійці П'ятдесятницею, Днем Зіслання Святого Духа і Зеленими святами, адже у цей день ми освячуємо та прикрашаємо молодим зіллям свої домівки.

Бажаю, щоб у кожну родину нашої громади і в нашу Україну  якнайшвидше  повернулися  мир, спокій і радість.

Нехай це свято надихає всіх нас на добрі справи, наповнює серця любов’ю до ближніх, дарує кожному сімейний затишок, несе щастя і впевненість у майбутньому.
 Бажаю доброго здоров'я, душевного тепла, Божої ласки і веселих свят.

З повагою голова

Ходорівської об’єднаної  територіальної громади                                        Олег КОЦОВСЬКИЙ