Шахові змагання серед наймолодших

Дата: 01.06.2020 11:22

Цікаво проходили змагання, присвячені Дню захисту дітей, в яких взяли участь юні шахісти віком від семи до десяти років. Діти змагалися в чотирьох окремих турнірах. В турнірі серед дівчат перемогу здобула К. Чорна. Друге місце зайняла Д. Олеськів, а третє – Р. Магус, яка зуміла відібрати пів очка у переможниці турніру.

У наймолодшій віковій групі серед юнаків ( 2013р.н.), у якому половина партій завершена внічию, найбільше очок набрали Вл.Сомик з Залісок та А.Морозов з Ходорова. Додаткова зустріч принесла перемогу Вл.Сомику, який і зайняв перше місце. Друге – у А.Морозова, а третє поділили Св.Урваєв та Д.Грай. У середній віковій групі першим був Р. Дрогомирецький, який виграв усі партії, другим – А.Труш, а третім М.Марченко.

У старшій віковій групі переміг А.Стриганин, друге місце зайняв М. Тарнавський, а третє – З. Грицків та Ю. Коваль.

Слід відзначити, що онлайн-турніри з дітьми такого віку є досить нелегкими і я щиро вдячний батькам І. Олеськів, І. Дрогомирецькій, С. Мартиняк, І. Стриганину та десятикласнику Б.Терлаку, які надали велику практичну допомогу у проведенні цих змагань. Одночасно вони є повчальними, адже майже всі учасники  вперше ознайомились з новим способом спілкування шахістів між собою.

Переможці та призери усіх чотирьох турнірів будуть нагороджені грамотами відділу освіти, молоді та спорту та медалями.