23 травня вшановуємо наших Героїв

Дата: 22.05.2020 18:25

Свято Героїв – день ушанування тих, хто поклав своє життя на вівтар Української Незалежності, хто боровся за нашу свободу.

Цього дня ми згадуємо видатних діячів українського визвольного руху княжої та козацької доби, часів української революції та Другої світової війни, десятиліть національного спротиву ОУН-УПА та часів відродження української державності.

Славну когорту мільйонів героїв, загиблих у різні часи за соборність та волю України, вже у двадцять першому столітті поповнили Герої Небесної Сотні та тисячі наших земляків, які загинули за час неоголошеної війни на сході України. Обов’язок кожного з нас — завжди пам’ятати про Героїв, котрі віддали життя, захищаючи Україну.

Слава Україні! Героям слава!

Голова Ходорівської міської об’єднаної територіальної громади                               ОЛЕГ  КОЦОВСЬКИЙ