112 дітей нашої громади взяли участь в дистанційному конкурсі декламування віршів «Найкраще в світі слово – МАМА»

Дата: 20.05.2020 09:32

З 28 квітня по 12 травня  2020 року служба у справах дітей виконавчого комітету  Ходорівської міської ради проводила дистанційний конкурс декламування віршів про маму «Найкраще в світі слово – МАМА».     Учасники конкурсу надсилали відео  на фейсбук -сторінку служби у справах дітей Ходорівської міської ради, а користувачі мали змогу проголосувати за кращий вірш, ставлячи лайки.

Дітки надзвичайно активно приймали участь. Загалом ми отримали 112 відео із різних куточків нашої громади.

За результатами голосування було визначено три переможці у різних вікових категоріях :

у І віковій категорії (1-6 р.) – Клапко Марія, 3 роки, Кам'янський дошкільний підрозділ НВК 23 ;

у ІІ віковій категорії (7-12 р.) - Труш Денис 10 років с.Дуліби ЗОШ |-|| ст.16

у ІІІ віковій категорії (13-18 р.) - Буняк Ростислав, 17 років, ЗОШ І-ІІІ ст.№2 м.Ходорів.

Вітаємо переможців і дякуємо всім діткам за активну участь!!! Кожен  учасників вартий найбільшої похвали! Всі грамоти та подарунки найближчим часом будуть передані діткам!