Працівники КЗ «Ходорівська міська публічна бібліотека» продовжують свою діяльність в онлайн

Дата: 15.05.2020 16:00

Хоч карантин вніс зміни в план роботи КЗ «Ходорівська міська публічна бібліотека» і основним завданням нашої бібліотеки, як і будь-якої іншої, є інформаційна підтримка наших користувачів. Ми не можемо сидіти, склавши руки, тому працівники КЗ «Ходорівська міська публічна бібліотека» продовжують свою діяльність в онлайн, орієнтуючись на сучасного користувача, адже сучасний читач – не просто читач. Озброєний інформаційно-комунікаційними апаратами, він, як колись казали, багатоверстатник: одночасно читає, пише, слухає, говорить, приймає й розсилає повідомлення. І йому найбільше «любий» той, хто якнайкраще, якнайповніше, якнайшвидше здатен задовольняти його комплексні потреби. Багатомільйонні прихильники бібліотек чекають нас в Інтернеті. Засоби мобільної телекомунікації дають їм змогу у будь-який час з будь-якого місця звернутися до бібліотеки за інформацією. Тому наше завдання полягає в тому, щоб відпрацьовувати і відпрацьовувати методи обслуговування дистанційного користувача.

Проте внутрішня робота нашої бібліотеки є не менш важлива.  КЗ «Ходорівська міська публічна бібліотека» має свою стратегію і програму розвитку: турбота про фонди, поліпшення сервісу, комфорт у бібліотеці. Ведення комплектування фондів, довідково-бібліографічного апарату залишається схованим від очей користувача і сприймається ними як допоміжна, а часом навіть другорядна робота. Довідково-бібліографічне обслуговування справедливо відносять до найбільш складних інтелектуальних видів бібліотечної праці, яке вимагає високої кваліфікації співробітників, що відповідає організації інформаційних ресурсів бібліотеки.

Внутрішня робота:

-робота сектору комплектування;

-робота методико-бібліографічного сектору;

-робота з фондами;

-з каталогами та картотеками;

-робота з користувачами у соцмережах, інформаційно-бібліографічна діяльність, популяризація джерел інформації, організація електронного інформаційного ресурсу;

-створення кращих умов для наймолодшої категорії користувачів;

Працюємо, щоб наші читачі під час і після закінчення карантину були приємно здивовані!

Чекаємо живих зустрічей!