Визначено виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів на території Ходорівської ОТГ

Дата: 15.05.2020 09:59

Вчора, 14 травня 2020 року,  відбулося засідання конкурсної комісії з визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів на території Ходорівської міської об’єднаної територіальної громади.

За результатами розгляду конкурсної пропозиції, переможцем конкурсу   визначено  комунальне підприємство «Ходорівське УКГ».

Нагадаємо, що конкурс відбувся відповідно до рішення виконавчого комітету Ходорівської міської ради від 26.03.2020 року № 61 “Про проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів на території Ходорівської міської об’єднаної територіальної громади», рішення XXХV сесії VIII-го скликання Ходорівської міської  ради від 10 березня 2020 року № 3462 “Про організацію та проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території Ходорівської міської об’єднаної територіальної громади”.

Оголошення про проведення конкурсу було опубліковано на офіційному сайті міської ради та в газеті Ходорівщина від 08 квітня 2020 року.