362 ПРОДУКТОВІ НАБОРИ ПЕРЕДАНО ЛІТНІМ ОДИНОКИМ ГРОМАДЯНАМ ХОДОРІВСЬКОЇ ГРОМАДИ

Дата: 28.04.2020 14:10

Для забезпечення найбільш вразливих верств населення у період карантину у зв’язку із коронавірусною інфекцією COVID-19, працівники Комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Ходорівської міської ради спільно із старостами Ходорівської об’єднаної територіальної громади передали більше 200 продуктових наборів та масок багаторазового використання одиноким особам віком понад 80 років, громадянам похилого віку та особам з інвалідністю громади.

В продуктовий набір увійшли крупи, макарони, цукор, сіль, олія, оцет, печиво, чай та інше.

Загалом продуктовими наборами та масками забезпечено 362 одиноких громадян похилого віку та інвалідів Ходорівської ОТГ, з яких 117 наборів отримано від Національної мережі продуктових магазинів АТБ та 245 наборів закуплено за кошти бюджету Ходорівської міської ради.