Увага!!! З нагоди Дня Матері служба у справах дітей Ходорівської міської ради оголошує конкурс декламування віршів про маму!

Дата: 28.04.2020 10:11

День Матері в Україні святкується у другу неділю травня.

Мама! Чи є в світі слово більш прекрасне й ніжне? У мами добрі й ласкаві руки, найвірніше й найчутливіше серце - в ньому ніколи не згасає любов, воно ніколи не залишається байдужим. І скільки б тобі не було років - п'ять чи п'ятдесят, - ти відчуватимеш себе дитиною, тобі завжди потрібна мама, її ласка, її погляд. Вона проводить безсонні ночі, оберігаючи своє дитя, дає йому доброту і турботу, втішає, коли її дитині погано. Мама – найвідданіший друг і найкращий радник, її теплий вогник турботи ніколи не згасає, він гріє нас навіть через роки. Це свято можна зробити дуже особливим, якщо провести його з найближчими людьми і подарувати їм радість. Варто обов'язково згадати, зателефонувати, приїхати до своєї матері, обійняти її і подякувати за те, що дала життя. Молоді мами і сиві бабусі — всі чекають уваги своїх дітей у цей день, хочуть бачити їх щасливими і бути поруч. Важливо цінувати матерів, поки вони з нами, поважати і дякувати їм за все!

Отож, нашим найдорожчим мамам присвячується  конкурс декламування віршів "Найкраще в світі слово – МАМА!"

Умови конкурсу :

1.Записуємо відео, на якому дитина розповідає вірш на вищевказану тематику.

2.На фейсбук-сторінці служби у справах дітей знаходимо пост про оголошення конкурсу (ось за цим посиланням https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=153658219496335&id=111553393706818   ) і у коментарях до посту прикріплюємо відео, а також зазначаємо прізвище, ім’я, вік та місце проживання учасника з позначкою #найкращевсвітісловомама

3. Відео приймаються до 24 год. 06.05.2020 р. Після цього всі відео будуть згруповані на фейсбук-сторінці служби у справах дітей у один пост для голосування, та з 07.05.2020 р. розпочнеться голосування шляхом проставлення вподобань («лайків»).  Всі учасники конкурсу будуть нагороджені грамотами, а відео, яке набере найбільшу кількість вподобань  ще й цікавим подарунком!

Бажаємо всім успіху і з нетерпінням чекаємо на ваші відео!!!