Увага!!!Спішимо вам повідомити про початок соціальної акції «Кошик добра»!

Дата: 16.04.2020 09:32

З ініціативи БО «Львівська освітня фундація» та служби у справах дітей Ходорівськоі міської ради у рамках проекту «Громада підтримує своїх» на території Ходорівськоі ОТГ у декількох торгових точках розміщено «Кошики добра».

Основні меседжі акції : «Маєш можливість-поклади ! Потребуєш? Візьми!» Отож,закликаємо всіх хто має бажання та можливість долучитися до участі в акції залишивши у кошику будь-які продукти тривалого зберігання,які згодом будуть передані потребуючим людям,або ж кожен хто дійсно потребує зможе взяти з кошика необхідне йому!

Давайте сьогодні об’єднаємо наші  зусилля для того,щоб допомогти людям,які цього потребують!Будьмо добрішими,милосерднішими один до одного і тоді світ почне змінюватись на краще!

«Якщо людина вмирає від злиднів, то це відбувається не тому, що Бог не подбав про неї, а тому, що ви і я не дали їй того, в чому вона мала потребу» (Мати Тереза).