Діти,котрі на час карантину повернулись у сім’ї із закладів інституційного догляду потребують особливої уваги та підтримки!

Дата: 16.04.2020 09:22

У Львівській області на період карантину у сім’ї було повернуто понад 5 тисяч дітей із закладів інституційного догляду!На території Ходорівськоі ОТГ налічується 9 таких сімей.

Зрозуміло,що значна частина цих сімей і до карантину мала певні труднощі,а за сьогоднішніх реалій їм в рази важче протистояти викликам долі.Саме тому, з метою здійснення контролю за умовами проживання та виховання діток,які на період карантину повернулись із закладів інституційного догляду, службою у справах дітей здійснено виїзди у зазначені сім’ї, обстежено житлово-побутові умови проживання дітей ,проведено бесіди з батьками щодо належного виконання батьківських обов`язків,роз’яснено правила поведінки під час карантину.Кожна сім‘я отримала продуктовий набір та пам’ятку щодо вжиття необхідних заходів профілактики коронавірусноі інфекції COVID-19.