З 00:00 години 09.04.2020 року на виїзді з Ходорова запрацює карантинний контрольно-пропускний пункт

Дата: 08.04.2020 21:10

Сьогодні, 08.04.2020 року,  відбулося позачергове засідання    комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Ходорівської міської ради, на якому розглядалося  питання про стан забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя населення та виконання заходів щодо стабілізації епідемічної ситуації  через гостру респіраторну хворобу, спричинену коронавірусом Covid-19.

Комісією прийнято рішення:

1) створити на в’їзді і виїзді на/з території  Львівської області стаціонарний карантинний контрольно-пропускний пункт (далі – КПП) на дорозі державного значення М - 12 Стрий – Тернопіль - Знам’янка – Кропивницький між населеними пунктами  місто Ходорів – село Вовчатичі  (перед автозаправкою  на вулиці Шевченка,10). Організувати на КПП моніторинг стану здоров’я подорожуючих шляхом безконтактного вимірювання температури;

2) заборонити до 24 квітня 2020 року на території Ходорівської ОТГ:

- перебування громадян в громадських місцях без засобів індивідуального захисту;

-  переміщення груп осіб не більше двох;

-  перебування в громадських місцях дітей до 14 років;

-  відвідування  закладів освіти, парків, зон відпочинку, спортивних та дитячих майданчиків, а також прийняті інші карантинні заходи.

3) зобов’язати відділ фінансів Ходорівської міської ради виділити  кошти для територіального центру на закупівлю продуктових наборів та засобів захисту для одиноких   сімей, а також сімей, які опинились в складних життєвих обставинах.

Обмеження вводяться відповідно до протоколу №12 від 06.04.20 позачергового засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій з метою недопущення розповсюдження коронавірусу Covid-19.