У Вибранівці відкрили амбулаторію в адмінприміщенні старостату

Дата: 08.04.2020 15:01

Амбулаторії у сільській місцевості – це невід’ємний елемент сільської інфраструктури в контексті медичної реформи. За буденними клопотами мешканці сіл  не завжди мають можливість дістатися до районних чи обласних лікарень. Первинна діагностика, рання медична допомога уможливлює профілактику захворювання на ранніх стадіях, що надзвичайно важливо, аби зберегти життя і покращити його якість.

В адмінприміщенні Вибранівського старостинського округу протягом 2 років проводилися капітальні ремонтні роботи, де на другому поверсі запрацювала амбулаторія загальної практики сімейної медицини.

Для медиків створено зручні  комфортні умови для роботи, облаштовано денний стаціонар та  житло для лікаря.

Питання належного та якісного надання медичних послуг в цей складний час є, як ніколи актуальним та невідкладним. Тому, було зроблено всі необхідні заходи і підготовлено приміщення до відкриття. 3 квітня о.Дмитро Костів освятив дане приміщення. Міський голова Олег Коцовський та староста Роман Зошій побажали працівникам успішної злагодженої праці в новому приміщенні, а  лікар Ігор Проць подякував представникам влади за створені комфортні умови для роботи його колективу.

Зазначимо, що недавно Вибранівська амбулаторія отримала службовий автотранспорт Renault Duster.

Раніше амбулаторія розміщувалася в іншому аварійному приміщенні.

Ремонтні роботи даного приміщення проведені за рахунок коштів міського бюджету. Загальна кошторисна вартість робіт складає 1 млн.425 тис.грн.