ПрАТ «Львівобленерго» інформує!

Дата: 03.04.2020 12:50

У зв’язку з епідемією вірусу covid-19 та введенням особливої ситуації на території України, контролери енергонагляду ПрАТ «Львівобленерго» не мають змоги зняти покази лічильників, що обліковують витрати електроенергії за адресою Вашого проживання.

Для уникнення можливих некоректних нарахувань за електроенергію просимо Вас передати показники лічильника електроенергії контролеру енергонагляду за телефонами, які розміщені нижче (відповідно до закріплених вулиць)  або на електронну адресу, або через сайт loe.lviv.ua :

- №0982583127: м.Ходорів вул.Шевченка, вул.Я.Мудрого, вул..Львівська, вул.Д.Галицького, вул.Сагайдачного, вул.Дорошенка, вул.Довбуша, вул.Гайдамацька, вул. Поповича, вул. В.Великого.

- № 0968428434:  м.Ходорів вул.Сковороди, вул.Шухевича, вул.Шашкевича, вул.Чайковського, вул.Січ  Стрільців, вул.Рильського, вул.Спортивна, вул.Вітовського, вул.Людкевича, вул..Кармелюка, вул.. Зарічна, вул. Галицька, вул.Кривоноса, вул.Підкови, вул.Гонти.

- № 0965209935 м.Ходорів вул.16 Липня

- № 0678398521 м.Ходорів вул.Сосюри, вул.Вільде, вул.Замкова, вул.Січова.

- № 0983133982 м.Ходорів вул.Грушевського, вул.Б.Хмельницького, вул.Франка, вул.Тернопільська, вул.Довженка, вул.Гончара, вул..Мазепи, вул..Стефаника, вул.Роксолани, вул.. Грінченка.