ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту рішення Ходорівської міської ради “Про затвердження Тимчасового порядку видалення дерев, кущів та інших зелених насаджень за межами населених пунктів на території Ходорівської міської об’єднаної територіальної гр

Дата: 31.03.2020 10:31

Проект рішення Ходорівської міської ради “Про затвердження Тимчасового порядку видалення дерев, кущів та інших зелених насаджень за межами населених пунктів на території Ходорівської міської об’єднаної територіальної громади” розроблений відповідно до статей 25, 59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статті 6 Закону України “Про рослинний світ”, статті 28 Закону України “Про благоустрій населених пунктів”, Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”, постанови Кабінету Міністрів України від 01 серпня 2006 року № 1045 “Про затвердження Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах”, з метою забезпечення належного контролю за використанням об'єктів рослинного світу на території Ходорівської міської об’єднаної територіальної громади, недопущення виникнення аварійних і надзвичайних ситуацій, спричинених падінням зелених насаджень за межами населених пунктів.

Назва регуляторного акта: “Про затвердження Тимчасового порядку видалення дерев, кущів та інших зелених насаджень за межами населених пунктів на території Ходорівської міської об’єднаної територіальної громади”.

Регуляторний орган: Ходорівська міська рада.

Розробник: юридичний відділ виконавчого комітету Ходорівської міської ради.

Зауваження і пропозиції від фізичних та юридичних осіб приймаються у письмовому вигляді протягом одного місяця з дня оприлюднення на офіційному веб-сайті Ходорівської міської об’єднаної територіальної громади http://hodorivska-gromada.gov.ua проекту регуляторного акту та відповідного аналізу регуляторного впливу до виконавчого комітету Ходорівської міської ради за адресою: 81750, Львівська область, м. Ходорів, вул.. Грушевського,38, контактний телефон (03239) 53-331 або в електронному вигляді на е-mail: chodoriw@ukr.net

АНАЛІЗ РЕГУЛЯТОРНОГО ВПЛИВУ

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

ТИМЧАСОВИЙ ПОРЯДОК видалення дерев, кущів та інших зелених насаджень за межами населених пунктів на території Ходорівської  міської об’єднаної територіальної громади