КНП «Ходорівська АЗПСМ» працює в умовах карантину

Дата: 18.03.2020 15:42

Прохання зберігати спокій, дотримуватись правил особистої гігієни, не контактувати з іншими людьми, а при потребі відвідання медичних закладах вдівати захисні маски.!!!!!!

Вхід в амбулаторію через реєстратуру (вхід зі сторони парку) де проводиться вимірювання температури тіла та дезенфекція рук.

Хворі з катаральними явищами та підвищеноню  температурою тіла скеровуються в ізолятор, де оглядаються своїм сімейним лікарем.

!!!!!!!! Прохання до жителів нашої  ОТГ:

• При перших ознаках захворювання звертатись до свого сімейного лікаря по телефону.
  • Чітко дотримуватись простих рекомендацій лікарів.
  • Особи, які прибули з інших країн прохання самоізолюватися на 14 днів та негайно повідомити свого лікаря коли, звідки прибули та чи перебували в контакті з хворими.
  • Шановні батьки!!!!!!!! Карантин- це не канікули, порушення карантину веде до штрафних санкцій.

КНП «Ходорівська АЗПСМ»  працює що дня з 08:00 до 20:00 реєстратура працює з 08:00 до 18:00 у вихідні святкові та державні вихідні з 09:00 до 16:00.