206-ту річницю з дня народження Великого Кобзаря в Ходорові відзначили урочистою академією

Дата: 11.03.2020 14:20

9 березня 1814 року народився геній та пророк, поет, якого визнають у цілому світі – Тарас Григорович Шевченко.

Цього року 206-ту річницю з дня народження Великого Кобзаря в місті Ходорові відзначили урочистою академією «УКЛІН ТОБІ, КОБЗАРЮ» за участю народної аматорської хорової капели «Мрія» Палацу культури м.Ходорів (кер. Оксана Гатала), капели бандуристів «Ходорівчанка» (кер. Олеся Вавричин), солістів та ансамблів малих форм Ходорівської ДШМ ім.Б.-Ю.Янівського, а також учнів загальноосвітніх шкіл громади, які стали переможцями конкурсу читців поезії Шевченка, який організувало Ходорівське об’єднання ВУТ «Просвіта» (голова Марія Носик). Розпочав захід отець Тарас Гриців благословенням та молитвою за український народ. Покласти квіти до підніжжя пам’ятника Тараса Шевченка ведуча Леся Гульцьо запросила голову товариства «Просвіта» Марію Носик та голову громадської організації «Союз Українок»Тетяну Проць.

Вірші Кобзаря, пісні на слова Генія та патріотичні пісні про Україну створили неймовірно піднесену атмосферу в залі.

На завершення концерту із привітальним словом до ходорівчан та гостей міста звернувся голова Ходорівської міської об’єднаної територіальної громади Олег Коцовський, побажавши миру, достатку та добробуту в родинах.