У Вовчатичах відбулась творча зустріч із молодою письменницею, нашою краянкою Оксаною Кузів

Дата: 06.03.2020 15:46

4 березня 2020 року,  в рамках проведення семінару вчителів української мови та літератури,  в Народному домі «Просвіта» с. Вовчатичі відбулась творча зустріч із молодою письменницею, нашою краянкою Оксаною Кузів.

Оксана Кузів – представниця молодого покоління українських письменників творчих, інтелігентних людей, тих, хто вміє відчувати душею красу художнього слова.

На зустріч з авторкою завітали вчителі-словесники, працівники бібліотек Ходорівської  ОТГ та мешканці села.

Учні місцевої школи старанно підготувалися до зустрічі із письменницею: зворушливим виконанням танцю із дзвіночками запросили гостей у літературну кав’ярню «Книжкова смакота»,  декламували її вірші, виконували музичні твори .

Оксана Кузів  щиро та відверто розповіла про своє життя, переплітаючи розповідь  із душевними, щирими та  неперевершеними віршами та презентувала свої книги,розказуючи про  історію їх створення.

На згадку про зустріч відбулася традиційна фото- і автограф-сесія, лунали найкращі побажання молодій письменниці. Зустріч була теплою, жвавою і невимушеною. Талановита авторка зацікавила присутніх своїм баченням створення літературних образів та зарядила своїм життєвим позитивом.