ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ в Піддністрянському НВК

Дата: 04.03.2020 09:14

Кожного року, у переддень весни, у гостинній шкільній домівці  навчально-виховного комплексу №10 імені братів Олійників с.Піддністряни людно і весело. Бо вже традиційно в цей  час в школі організовують зустріч випускників 9 класів сусідніх шкіл.

Ось і цього року, до Піддністрян завітали гості із Тужанівської ЗОШ І-ІІст. (Миколаївського району), Кам'янського НВК, Жирівської ЗОШ І-ІІст., Залісківської ЗОШ І-ІІст.

Цей день відкритих дверей надовго запам’ятається всім, як День відкритих сердець. Це було свято, на якому звучали ліричні роздуми та пісні, романтичні, танцювальні "замальовки", повчальні, жартівливі міні-вистави про Стецька-султана, розважальна вікторина і море веселощів та задоволення.

Було весело і пізнавально, хвилююче і приємно, радісно від того, що традиція співпраці між навчальними  закладами продовжується.