12 аматорських колективів Ходорівської ОТГ підтвердили звання «НАРОДНИЙ»

Дата: 04.03.2020 09:05

Відповідно до наказу Департаменту з питань культури, національностей та релігій ЛОДА №06 від 10.01.2020 року «Про чергову атестацію аматорських колективів (студій) закладів системи Міністерства культури України на підтвердження звання «народний аматорський колектив» 01 березня 2020 року в Палаці культури м. Ходорів відбулась атестація 12-ти аматорських колективів Ходорівської ОТГ, які носять це почесне звання. Виступи колективів оцінювало поважне журі:

завідувачка відділом народної творчості КЗ ЛОР «Львівський обласний центр народної творчості і культурно-освітньої роботи», заслужений працівник культури України, голова атестаційної комісії ОЛЬГА ДУЛЯБА;

методист музичного жанру КЗ ЛОР «Львівський обласний центр народної творчості і культурно-освітньої роботи», секретар атестаційної комісії НАЗАРІЙ ЛЮБІНЕЦЬ;

методист хореографічного жанру КЗ ЛОР «Львівський обласний центр народної творчості і культурно-освітньої роботи», заслужений артист України ВОЛОДИМИР ГОРОДИСЬКИЙ;

заступник директора по виховній роботі, голова циклової комісії музично-теоретичних та хорових дисциплін, викладач-методист КЗ ЛОР «Львівський коледж культури і мистецтв» РУСЛАН ЛЯШЕНКО;

викладач-методист театральних дисциплін  КЗ ЛОР «Львівський коледж культури і мистецтв» СВІТЛАНА БЕЛЬЧЕНКО.

Пісні, танці та кіномистецтво на сцені Палацу презентували:

колективи Палацу культури м. Ходорів: народний аматорський ансамбль танцю «НАДДНІСТРЯНКА» (керівник, заслужений працівник культури України Юзефа Коцовська, хореограф-постановник Леся Семчій, концертмейстер Роман Лельо), народна аматорська хорова капела «МРІЯ» (керівник Оксана Гатала, концертмейстер Марія Шевчук), народний аматорський чоловічий вокальний ансамбль «ДІБРОВА» (керівник Богдан Катола), народний аматорський вокальний ансамбль «РОМАШКА» (керівник Ольга Мельник, концертмейстер Галина Кобільник), народна аматорська кіно-фото-відео студія «ЛУГ» (керівник Богдан Бирич), народний ансамбль троїстих музик «ВІЗЕРУНКИ» (керівник Богдан Баковський), народний аматорський оркестр народної музики «ЗАГРАВА» (керівник Тарас Качор) та колективи із сільської території:

народна аматорська хорова капела «ДНІСТРЯНИ» Народного дому в с.Піддністряни (керівник Іван Максимців), народний вокальний ансамбль «ГОРЛИЦЯ» Народного дому в с.Сугрів, народний аматорський вокальний ансамбль народної пісні «ЛЮБИСТОК» Народного дому в с.Новосільці (керівник Богдан Сокирка), народний аматорський фольклорний колектив «БАРВІНОК» Народного дому в с.Грусятичі (керівник Ольга Кресан) та народний аматорський фольклорний ансамбль «ЮШКІВЧАНКА» Народного дому в с.Юшківці (керівник Андрій Медвідь).

Рішенням атестаційної комісії всі колективи нашої громади підтвердили звання «народний аматорський колектив», показавши високий виконавський рівень.

Бажаємо керівникам та учасникам подальшого творчого зростання, натхнення та нових здобутків!