Юні футболісти спортивної школи зайняли ІІ місце на міжнародному турнірі «Bielik Cup» в Польщі

Дата: 02.03.2020 18:44

Фото без описуЦими вихідними в м. Краків (Польща ) відбувся Міжнародний турнір з футболу серед юнаків 2008-2009 р.н.На турнір було запрошено 18 команд (5 з України і 13 з країн Євросоюзу).

За два дні наші футболісти Ходорівської дитячо-юнацької спортивної школи зіграли  16 матчів. За підсумками результатів ігор першого дня здобули 9 очок і кваліфікацію до Ліги Європи, яка проходила на наступний день.

В Лізі Європи (5 перемог,1 нічия і 2 поразки)  здобули 16 очок і підсумкове ІІ місце в турнірній таблиці Ліги Європи. Тренери викладачі Святослав Пшик та Андрій Борик.

Нашим  футболістам вдалося перемогти такі відомі польські команди як: Garbarnia Kraków, Borek Kraków, Ap 21 Kraków, Football Project Suszec (які випередили ДЮСШ Ходорів в боротьбі за 1-шу сходинку).

Окрім футболу,  була дуже цікава та насичена культурна програм. Зокрема,  прогулянка визначними місцями Кракова та  похід до аквапарк,у де діти отримали море позитивних емоцій і хороше відновлення сил після напружених ігор.

Вітаємо з перемогою та бажаємо успіхів у світі футболу!