«Лужанка» здобула ІІ місце на регіональному фестивалі

Дата: 28.02.2020 11:12

В Моршині відбувся  V регіональний фестиваль-конкурс народної та сучасної хореографії  «Ритми Прикарпаття-2020». У фестивалі взяли участь 36 колективів.

Ходорівську громаду представляв танцювальний колектив   «Лужанка» (керівник Василь Луців). Хореографічні композиції «Буковинська мозаїка» та «Ужанський» у їх виконанні вразили присутніх майстерністю та точністю рухів. Тому члени журі належно оцінили роботу наших юних танцюристів і вони отримали ІІ місце! Колектив та керівник нагороджені дипломами.

Хочемо зазначити, що колектив «Лужанка» існує лише третій рік, але за такий короткий час це вже їх друга велика перемога.  Адже на ІХ Всеукраїнському конкурсі народної та сучасної хореографії "Яблуневий цвіт",  який відбувся в Дублянах  в травні 2019 року, вони отримали І місце!

Танцювальний колектив «Лужанка» це – вихованці класу хореографії Ходорівської дитячої школи мистецтв ім. Б.-Ю. Янівського, який успішно працює, як філія в селі Бортники під керівництвом Василя Романовича Луціва. На сьогоднішній день філію відвідують  28 дітей (старша група 16 і молодша  12).

Ходорівська міська рада вітає колектив «Лужанка» та бажає досягти висот в танцювальному мистецтві!