«Міцний горішок» - переможець обласного фестивалю!

Дата: 27.02.2020 14:45

21 лютого  у Львові відбувся ІІІ фестиваль-огляд театральних колективів мистецьких шкіл Львівщини «Театральний вулик». Театральний гурт «Міцний горішок» Ходорівської школи мистецтв визнаний найкращим і отримав Диплом І ступеня.

Маленькі актори, учні 1 класу театрального мистецтва, яким лише 5-7 років, презентували веселу детективну постановку «Мишача сімейка проти злодіїв». Нікого не залишила байдужою чудова, переконлива гра маленьких талановитих акторів. Жваве виконання, оригінальний супровід, авторські костюми, професійний грим – ось чим здивували і зачарували наші діти глядачів та суддів.

Слід зазначити, що маленькі театрали почали відвідувати «Міцний горішок» у вересні минулого року, коли відкрито клас театрального мистецтва в Бортниківській філії. До виступу готувались від листопада. Перший виступ і одразу ж успіх – неабиякий показник наполегливої праці вихованців та їх керівника Мар’яни Лужецької.

Вітаємо маленьких талантів та бажаємо творчих перемог!