Новини з виконкому

Дата: 27.02.2020 11:20

25 лютого відбулося засідання виконавчого комітету, в якому взяли участь 23 члени виконкому. Засідання провела в.о. міського голови М.Гавінська.

Члени виконавчого комітету внесли зміни до показників міського бюджету на 2020 рік, в частині збільшення дохідної частини за рахунок освітянської та медичної субвенції, а також в межах кошторисних призначень в галузі освіти та медицини, погодили структуру та штатний розпис КНП «Ходорівська міська лікарня», затвердили підсумки роботи та фінансовий стан  комунальних підприємств ДП «Водоканал» та КП «Ходорівське УКГ». Затверджено скориговані тарифи на послуги теплопостачання, що надає ДП «Водоканал».

Дано дозвіл  на виготовлення проектно-кошторисної документації «Реконструкція приміщення свердловини в с.Ліщин»,  затверджено проектно-кошторисні документації на об’єкти, роботи на яких будуть проведені в результаті реалізації мікропроектів, які перемогли в обласному конкурсі.

Встановлено  граничний розмір  кошторисної зарплати (14 800 грн.).

Присвоєно адреси на житлові будинки, згідно поданих заяв мешканців  сіл Бринці-Загірні, Отиневичі, Загірочко, Дуліби та м.Ходорів.

Дано згоду на придбання у комунальну власність об’єкта нерухомого майна (магазин) в селі Ліщин з метою облаштування в даному приміщенні Народного дому.

Прийнято рішення про прийняття на обслуговування у КУ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» одиноких непрацездатних громадян та затверджено план роботи Терцентру на 2020 рік.

Традиційно  розглянуто заяви мешканців громади про надання матеріальних  допомог на загальну суму 54 тисячі гривень.