Ходорівська ОТГ серед переможців 3-го раунду Програми "U-LEAD з Європою"

Дата: 24.02.2020 08:59

Представники Ходорівської ОТГ Тарас Волошин, начальник ЦНАП та Олег Войтович, начальник відділу містобудування та архітектури, взяли участь у конференції "Наближаючи послуги", яка відбулась в Українському домі в м.Київ.

В рамках конференції також відбулась церемонія вручення меморандумів про співробітництво громадам-партнерам третього раунду Програми "U-LEAD з Європою".

Серед 12 переможців третього раунду від Львівщини – Ходорівська міська об’єднана територіальна громада!

Створення та модернізація належних ЦНАП є одним з двох ключових напрямків «U-LEAD з Європою». Відповідно до технічних завдань, розроблених експертами Програми, до квітня 2021 року в громадах України запрацюють віддалені робочі місця ЦНАП. Ці нові та модернізовані муніципальні служби надаватимуть мешканцям широкий спектр якісних адмінпослуг у комфортних умовах поряд з домом.

В рамках конференції також відбулася церемонія вручення меморандумів про співпрацю  громадам-партнерам третього раунду Програми.