20 лютого в Ходорові вшанували пам’ять Героя Небесної Сотні Романа Точина

Дата: 24.02.2020 08:52

20 лютого2020 року в Ходорові вшанували пам’ять Героя Небесної Сотні Романа Точина в шосту річницю його загибелі на Майдані Незалежності у м.Києві. Цього дня на міському кладовищі відбулася поминальна панахида біля його могили.

Десятки людей зібралися на молитву за всіх Героїв Небесної Сотні та українських воїнів, котрі загинули в боротьбі за Україну. Учнівська молодь  озвучили зворушливі поетичні рядки  про Майдан, про українських воїнів, які вже шостий рік захищають рідну землю від російської агресії. Під час проведення заходу  лунала  пісня «Пливе кача по Тисині», яка сьогодні стала символом боротьби за волю України.

Учасники заходу спільно виконали Державний Гімн України, хвилиною мовчання вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні й полеглих Українських воїнів.