В Ходорові вшанували Героїв Небесної Сотні

Дата: 20.02.2020 10:46

19 лютого в Ходорівській міській публічній бібліотеці відбувся вечір-спомин присвячений Героям Небесної Сотні. Панахиду за невинно убієнними відправив отець декан М.Черепанич, який наголосив,що немає більшої любові, ніж віддати своє життя за друзів своїх, тому ми маємо постійно у молитвах згадувати тих, хто продовжує захищати нашу країну. «Страшно згадувати події шестирічної давності, адже винні досі не покарані, а ми продовжуємо хоронити наших захисників, - з сумом резюмувала секретар міської ради М. Гавінська. Війна увійшла в наше життя. Але ми не маємо права і на хвилину забувати тих, хто віддав своє життя за нас і кожен на своєму місці повинен робити все можливе, аби вона якнайшвидше закінчилась». Слова вдячності за те, що продовжуємо вшановувати її загиблого чоловіка, висловила вдова Романа Л. Точин. Ліричні мелодії,  зворушливі пісні та вірші, відео про реальні події 2014 року, спогади учасників Майдану до сліз зворушили всіх присутніх.

Працівники бібліотеки розповіли про патріотичну абетку з вихованцями дитячого садочку «Ромашка», подарували присутнім їх малюнки,  ознайомили з тематичною літературою про Майдан, Героїв Небесної Сотні та Революцію Гідності.

На завершення учасники Майдану та Революції Гідності дали відповіді на підготовлені заздалегідь запитання від старшокласників школи №3 імені Героя України Романа  Точина.