Відгомін Різдва

Дата: 17.02.2020 15:13

14 лютого ,напередодні  Стрітення ,у Ходорівському центрі дитячої та юнацької творчості відбулося традиційне свято "Відгомін Різдва". Присутні мали змогу ще раз перенестися у магічні дні Різдвяних свят, пригадати звичаї і традиції Різдва.

Господиня (О.Горачик ) з дочкою (Х.Бабій) готували 12 страв.Батько(А.Боднар) заносив із сином дідуха у хату.Потім усі разом  молилися та сідали вечеряти.

Кажуть ,що у Святвечір трапляються дива. В оселі  наших господарів з"явилося чортеня (Д.Атаманів) ,яке викрало зірку.Але дітям вдалося відгадати загадки,повернути зірку та прогнати його.Згодом до господарів завітали  колядники.Присутні  переглянули вертепне дійство "Дорога до Вифлеєму",яке підготували вихованці гуртка "Джерельце" (кер.С.Ленишин) та ще раз пригадали події тієї ночі ,коли в убогій стаєнці народився Спаситель світу.Не обійшлося без привітань  Василя та Маланки (М.Гука ,В.Дунців.Хлопці-посівальники щедро засівали господарів та  бажали усіляких гараздів.

Під час дійства лунали колядки "Дзінь-дзілінь", "Ми прибули, господарю, до вашої хати",щедрівки "Ой сивая та й зозуленька", "Добрий вечір тобі,пане господарю".Окрасою свята стали  хореографічні композиції "Ой зима ти білочола","Новий рік",танець сніжинок ,які виконали учасники гуртка "Адаптація "(кер.М.Влах).

Завершилося дійство піснею "Нашим героям" у виконанні вихованця вокального гуртка "Естрадний спів " А.Боднара (кер.В.Мотрук) , яку присвятили усім тим ,хто захищає мир та спокій нашої держави .