Розпочато конкурс на участь у програмі “АктивуйСя” для громад Львівщини

Дата: 17.02.2020 15:10

Львівська освітня фундація у співпраці з Департаментом з питань культури, національностей та релігій ЛОДА вчетверте оголошують відкритий конкурс на участь в щорічній програмі комплексної підтримки синергійних зв'язків релігійних громад та закладів культури на Львівщині.

Мета програми: Підтримати розвиток культури та міжсекторальної співпраці у громадах Львівської області шляхом реалізації комплексної культурно-освітньої програми та мікроґрантування.

Географія учасників програми: Львівська область

Цілі програми:

• сприяння трансформаціям культурних просторів в громаді (створення альтернативних просторів: молодіжних центрів, культурних центрів, центрів розвитку громади та ін.)
  • підтримка ініціатив, спрямованих на соціальний, культурний і освітній розвиток сільських територій;
  • підтримка ініціатив, спрямованих на соціалізацію та залучення до життя громади дітей та підлітків сиріт, напівсиріт, тих, що опинились у складних життєвих обставинах;
  • розвиток волонтерства в малих локальних громадах;
  • налагодження співпраці між державою, церквою та громадським середовищем заради сталого розвитку громади.

Хід реалізації програми

1. Ініціативна група подає до Департаменту  заявку на участь у програмі, після чого експерти ЛОФу та Департаменту оберуть громади-переможці.
  2. Переможці зобов'язуються взяти повну участь в освітній частині програми, запропонованій організаторами.
  3. Після проходження освітньої частини переможці подають до ЛОФ деталізовані ідеї соціальних проєктів, описаних за зразком аплікаційної форми.
  4. Далі громади-переможці повинні організувати в громаді за фінансової підтримки Департаменту (не більше 20 000 грн.) літній дитячий/молодіжний табір та в його підсумку захід - фестиваль для дітей та сімей з метою збору коштів на дофінансування запланованого соціального проєкту.
  5. Після успішного проведення заходу громади-учасники отримують від ЛОФ міні-ґрант у максимальному розмірі 20 000 грн. на реалізацію соціального проєкту, а зібрані під час заходу кошти використовують як власний внесок у його реалізацію.

Дорожня карта програми

1. 27 січня - 29 лютого - Прийом заявок на участь (за встановленим зразком).
  2. 29 лютого-15 березня - Відбір проєкту громад-учасників.
  3. 15 березня - 1 червня -  Освітні заходи для відібраних учасників (3 навчальні дні розподілені протягом цього часу).
  4. 1 червня - 31 серпня - Підготовка та проведення в громадах дитячих таборів та фестивалів.
  5. 1 вересня - 1 грудня - Мікроґрантування проєктів від Львівської освітньої фундації як додатковий ресурс для реалізації. Реалізація заявленого соціального проєкту.
  6. 6 грудня - Підбиття підсумків програми - Форум учасників.

Умови участі в програмі:

1. Обов’язкова наявність команди організаторів проєкту: Народний дім / бібліотека (на вибір або спільно), місцевий священник (священники), а також активні представники громади.
  2. Наявність обґрунтованої ідеї сталого соціального проєкту в громаді з обов’язковим залученням сімей в кризі та / або дітей-сиріт та дітей в складних життєвих обставинах.
  3. Наявність зареєстрованої неприбуткової (громадської, благодійної, релігійної) організації та рахунку в банку.

Терміни подання документів для участі у проєкті:

Прийом заявок на проєкт з 27 січня до 29 лютого 2019 року.

Інформація куди приносити або надсилати заявки:

Заявка на участь у програмі (заповнена за встановленим зразком) приймається щоденно з 09.00 до 18.00 год., крім суботи, неділі та святкових днів за адресою: м. Львів, вул. Винниченка, 14, каб. 35, Департамент з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА або можуть бути надіслані на електронну пошту Департаменту uklviv@ukr.net з позначкою "На конкурс “АктивуйСЯ".

Контактний телефон для довідок від

Департаментом з питань культури, національностей та релігій ЛОДА: (032) 261-22-26.

Контактна особа від Львівської освітньої фундації:

Станіслав КЛОСОВСЬКИЙ

volunteerproject.lef@gmail.com