День Соборності України в школах нашої громади

Дата: 24.01.2020 08:31

Щороку, 22-го січня, в Україні відзначають День Соборності. Історичним підґрунтям цієї дати стало проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося у 1919 році, і було ще одним проявом віковічного прагнення українців до своєї незалежності.

У школах Ходорівської ОТГ 22 січня 2020 р. до Дня Соборності України , з метою формування національної свідомості школярів, виховання у них почуття патріотизму та з нагоди відзначення  Дня Соборності України  організовано та проведено ряд заходів: флешмоб «Україна – єдина Соборна держава», тематичні лінійки, вікторини.

Метою заходів було стимулювати інтерес до минулого України, звичаїв та традицій українського народу та закріпити знання про державні символи та визначні події новітньої історії.