Рій Максим – найкращий бомбардир на турнірі з футзалу

Дата: 23.01.2020 09:12

У м. Миколаєві 16 - 17 січня відбувся традиційний турнір з футзалу "Кубок Йордану" серед юних футболістів, у якому взяли участь 16 команд. На цьому турнірі розігрувалися чотири кубки: "Кубок Йордану", " Кубок Престижу", Кубок "За волю до перемоги" та " Кубок Дружби"
 Юні футболісти Ходорівської ДЮСШ: Рій Максим (с.Грусятичі), Гураль Тарас, Гураль Богдан, Грицило Олег (с.Дуліби), Максимович Руслан (с.Ліщин), Півовар Тарас (с.Жирова),Чорненький Дмитро, Сінкевич Маркіян, Блажків Максим, Канарський Борис, Бунич Олександр, Турчин Ярослав (м. Ходорів) вибороли Кубок "За волю до перемоги". А Рій Максим став кращим бомбардиром, забивши 9 м'ячів у ворота суперників.