Klitschko Foundation запрошує учнів, вчителів та директорів до участі у «Школі успіху»

Дата: 21.01.2020 11:51

Klitschko Foundation є благодійною організацією, що розвиває громадянське суспільство в Україні.

«Школа успіху» – літній освітній проєкт для підлітків. На проєкті ти дізнаєшся про проєктний менеджмент, тайм-менеджмент, критичне мислення, ораторське мистецтво, фактчекінг, комунікації, роботу в команді, підприємництво та вибір професії.

Запрошені спікери поділяться своєю історією досягнень і поразок, розкажуть про цінності і правила, якими керуються у житті та надихнуть на зміни. А учасники, які за 10 днів проєкту стають справжньою родиною, будуть підтримувати тебе під час проведення власного локального проєкту.

Обов’язкова умова участі – проведення власного локального освітнього проєкту, на якому ти поділишся отриманими знаннями з однолітками.

Дати заїзду дівчат: 02.07 - 11.07
Дати заїзду хлопців: 14.07 - 23.07
Місце проведення: Київ.
Час проведення локального проєкту: осінь 2020

Участь у проєкті безкоштовна на конкурсній основі. Учасники оплачують лише дорогу до Києва та назад. Більше деталей читай на сайті.

Долучайся до спільноти «Школи успіху» – заповнюй анкету до 16 лютого на my.klitschkofoundation.org.  Є питання? Пиши нам в соцмережах, на пошту i.yefimenko@klitschkofoundation.org або телефонуй +380444928005.