Ходорівська міська рада інформує! Введено в дію нові рахунки

Дата: 20.01.2020 12:28

ХОДОРІВСЬКА   МІСЬКА  РАДА   інформує, що з 01.01.2020  у  Державній казначейській  службі  України введено  в  дію  нові  рахунки  для  зарахування податків,  зборів,  платежів,  власних  надходжень бюджетних  установ  та інших  доходів  бюджету,  відкриті  відповідно  до  Плану  рахунків бухгалтерського обліку  в  державному  секторі,  затверджений  наказом Міністерства  фінансів  України  від  31.12.2013 №1203,  та  з  урахуванням міжнародного номеру банківського рахунку IBAN.

Реквізити  відповідних  рахунків  для  зарахування  податків,  зборів  та  інших доходів  до  державного і місцевих  бюджетів  по  Львівській  області  у  2020 році  розміщені  на  сайтах:

• Ходорівської   міської  ради
  • Веб - сторінці Головного управління Казначейства (www. Іvіv.treasury.gov.uа)  у  розділі  «Реквізити  рахунків»
  • або  ж  за  посиланням : https:// Іvіv.treasury.gov.uа/ua/rekviziti-rahynkiv

А  також  додаткову  інформацію  можна  уточнити  в  адміністраторів органів Державної податкової служби України,   Пенсійного фонду України,  Фонду соціального страхування України   та   у  відділі  фінансів  Ходорівської  міської  ради.

Додатки  з  реквізитами  додаються :

DB_1. - Ходорів 2020.xlsx

MB_1. - Ходорів  2020.xlsx