Вітання міського голови Олега Коцовського з Богоявленням Господнім

Дата: 17.01.2020 12:40

Дорога Ходорівська громадо!

У колі сім’ї, всією громадою ми святкуємо третє велике свято – Богоявлення Господнє або Йордан, що завершує цикл різдвяних віншувань. З давніх-давен це свято було для українського народу джерелом світлої радості, очищення душі, зміцнення віри в перемогу добра і сподівань на краще.  П’ємо святу Йорданську воду і віримо у її цілющу, всеперемагаючу, життєдайну силу для нашого здоров’я та зцілення й освячуємо свої домівки від всього злого і недоброго, з радістю згадуємо той урочистий день, коли Господь наш Ісус Христос прийшов до святого Предтечі і Хрестителя Івана на річку Йордан й охрестився.

То ж нехай священна Йорданська вода очищує Ваші душі, а Господь наповнює життя радістю і світлом, дарує міцне здоров’я, спокій і мир на многії літа!

Христос рождається! Славімо Його!

Христос хрещається! У ріці Йордані!

Міський голова                                                                                                                                    Олег КОЦОВСЬКИЙ