IV фестиваль зимового фольклору «Різдвяна феєрія» відбувся в Залісках

Дата: 14.01.2020 15:30

Четвертий рік поспіль на території Ходорівської міської об’єднаної територіальної громади, під час новорічно-різдвяних свят, відбувається дійство, яке збирає і дорослих, і малих – це IV фестиваль зимового фольклору «Різдвяна феєрія». Цьогоріч свято пройшло 12 січня у Народному домі с. Заліски Жирівського старостинського округу. Участь в ньому взяли десять художніх самодіяльних колективів Народних домів громади, які демонстрували акторську майстерність, презентуючи вертепні дійства та «Василя і Маланку»: с. Заліски (кер.Розалія Чучвич), с.Бородчиці (кер. Степан Шемечко), с.Отиневичі (кер. Марія Бардак та Андрій Цихівський), с.Вербиця (кер. Оксана Кулинич), с.Букавина (кер. Марія Шумська), с.Кам’яне (кер. Ірина Кулинич), с.Садки (кер. Ганна Бережанська), с.Чорний Острів (кер. Марія Лопушанська), с.Грусятичі (кер. Марія Афтаназів та Ольга Кресан), с.Бортники (кер. Ігор Музика). Окрім театралізованих виступів глядачі мали змогу побачити танцювальні композиції у виконанні хореографічного колективу «Лужанка» Бортниківської філії класу хореографії Ходорівської дитячої школи мистецтв ім. Б.-Ю.Янівського (кер. Василь Луців).

Колядки, віншування, святковий настрій та затишна атмосфера панувала у святковому залі. Всі дружно вітали один одного із Новим Роком та Різдвом Христовим!

Залишимо справи, зберемося разом,

Простімо помилки, забудем образи,

Поглянемо з щирістю в дружнії очі!

Хай чари цієї святкової ночі

Залишаться в стінах частиною дому

І Вас зігрівають у році новому!

Вітаєм з Різдвом! З Новим роком вітаєм!

Бажаєм Вам щастя, здоров'я бажаєм!

Хай серце радіє, душа хай співає,

А настрій святковий весь рік не зникає!