2 місце і кращий захисник – здобутки наших юних спортсменів на футбольному турнірі в Стрию

Дата: 13.01.2020 10:53

Дуже приємно їздити на турніри, на які запрошують твою команду, а ще приємніше, коли цей турнір присвячений пам'яті дитячого тренера. Адже хороший тренер - це не лише справжній професіонал. який має повагу серед дітей, батьків та колег, але це , у першу чергу, педагог і наставник, що формує у своїх вихованців найкращі риси характеру , а також уміння помагати один одному, уміння дружити, знаходити вихід із будь - якої ситуації...Саме ці риси вдачі згодяться хлопцям у майбутньому дорослому житті.

Такий турнір з мініфутболу серед юних футболістів , присвячений пам'яті тренера - викладача Артура Бойка, організував колектив Стрийської ДЮСШ.

У цьому турнірі взяли участь 6 команд ДЮСШ: 2 команди м.Стрия, 2 команди м.Дрогобича, команда м.Нового Роздолу та команда м. Ходорова.

Переможцем турніру стала одна із команд ДЮСШ м.Стрия, друге місце виборола команда ДЮСШ м.Ходорова, третє місце - команда ДЮСШ м.Дрогобича.

Кращим захисником турніру визнано вихованця Ходорівської ДЮСШ Лабича Максима.

Підготували команду Ходорівської ДЮСШ тренери - викладачі Пшик С.З. та Борик А.Ю.