В Бринцях-Церковних освячено надмогильний пам’ятник учаснику АТО Михайлу Березці

Дата: 09.12.2019 15:26

8 грудня 2019 року, у селі Бринці-Церковні Вибранівського старостинського округу Ходорівської ОТГ,  відкрито та освячено пам’ятник на могилі  Михайла Березки, який проходив службу у складі 24-ї окремої механізованої Бердичівської Залізної бригади імені князя Данила Галицького Оперативного командування «Захід» Сухопутних військ Збройних Сил України  та у 21-річному віці  загинув 8 червня 2017 року внаслідок мінометного обстрілу позиції бригади поблизу с. Катеринівка (Попаснянський район) Луганської області.

Указом Президента України № 12/2018 від 22 січня 2018 року, за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, зразкове виконання військового обов’язку, нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Вчора віддати шану Герою прийшли представники влади, духовенство, побратими, близькі, друзі, односельчани. Після Служби Божої, парафіяни всі вирушили на місцевий цвинтар, де представниками місцевого духовенства було освячено надгробний пам’ятник.

Міський голова Олег Коцовський у своєму виступі зазначив, що Михайло віддав найдорожче – життя, щоб на рідній землі відстояти мир і спокій для усіх нас. Такі люди, як він, є нашою великою гордістю та прикладом для наслідування.

Депутат Ходорівської міської ради Юрій Яремишин, подякував всім, хто прийшов вшанувати  героя та висловив щирі слова подяки Ходорівській міській раді за співпрацю та виділення коштів з міського бюджету на виготовлення та встановлення пам’ятника.

Завершився захід спільним виконанням Державного Гімну України.

Вічна слава і вічна пам’ять Герою!