Вітання міського голови з Днем Збройних Сил України!

Дата: 06.12.2019 08:24

Шановні військовослужбовці, захисники України!

6 грудня відзначаємо День Збройних Сил України – свято тих, хто обрав для себе нелегку, але достойну професію – захищати нашу державу, її суверенітет і незалежність. Це свято сильних, мужніх і сміливих людей!

День Збройних Сил України сьогодні набуло особливого значення, адже ті виклики, які постали перед Україною, народили нове покоління Героїв, які проявляючи неабияку мужність, відвагу, героїзм, жертовність та демонструючи незламність духу, на Сході України виборюють майбутнє, про яке мріяли та віддавали життя повстанці ОУН-УПА, Січові Стрільці, Герої Крут, козацтво, Герої Небесної Сотні та тисячі патріотів, імена яких нам і досі не відомі.

Висловлюю глибоку подяку всім, хто нині несе військову службу в зоні АТО.

Сьогодні, схиливши голови, з молитвою згадуємо і тих, хто віддав своє життя в боротьбі за українську землю. Подвиги всіх Героїв України ми будемо пам’ятати, як приклад самопожертви, патріотизму, мужності і любові до рідного краю та свого народу.

Шановні військовослужбовці, прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого професійного свята. Мирного неба, міцного здоров’я Вам та Вашим родинам, витримки та  стійкості духу у благородній справі вірного служіння рідному народові.

Слава Україні!

Героям Слава!