Дорогі волонтери та небайдужі люди Ходорівської громади!

Дата: 05.12.2019 09:20

Від щирого серця вітаю вас з Міжнародним днем волонтера!

Волонтери – це люди, які безкорисливо простягають руку допомоги ближньому, які піклуючись про щастя іншого, знаходить своє власне. Це відкриті і добрі люди, для яких доброчинність – невід’ємна частина їх життя.

Українцям здавна були притаманні традиції взаємодопомоги, але роком народження українського волонтерства по праву можна вважати 2014 – саме Революція Гідності дала поштовх розвитку волонтерства в нашій країні, яке з поодиноких спорадичних випадків виросло в потужний громадянський рух. І сьогодні війна на сході країни, допомога  армії, пораненим та  біженцям – частково лягли на плечі українських волонтерів.

Дуже приємно, що багато мешканців нашої громади  не залишаються осторонь проблем тих, хто потребує допомоги. Кожен з них вніс хоча б частинку себе, своєї душі і праці у спільну мету - допомогти нашим бійцям, людям похилого віку, інвалідам, хворим, всім, хто опинився в складному становищі і потребував допомоги. Тому сьогоднішнє свято об'єднує багатьох з нас, надихає і дає надію.

Бажаю всім родинам щастя, здоров’я, миру і невичерпної енергії. Нехай ваша доброта повернеться до вас сторицею.

Низький уклін  усім небайдужим людям!

З повагою міський голова    Олег КОЦОВСЬКИЙ