«Жива перлина»  в Бортниках починає вирощувати лохину

Дата: 03.12.2019 10:59

Фото без описуКолектив родинного дому «Жива перлина» пройшов великий шлях від паперової рутинної роботи різного роду погоджень, дозволів, відведень земельної ділянки до конкретних дій висаджування саджанців лохини.

Лохина – неймовірно смачна і корисна ягода, яка  містить безліч мікроелементів. Її називають «королевою ягід», на вигляд схожа на чорницю, але більша та солодша. Рослина досить делікатна та примхлива у догляді.

Як зазначає, директор Руслан Марків,  підготовку землі почали проводили ще минулого року , а саме: провели аналіз грунту, який показав високу кислотність. Тому до жовтня цього року тривала підготовка землі, у жовтні – листопаді безпосередньо займались висаджуванням саджанців.

Директор ділиться планами й сподіваннями: «Ми завжди займались господарством, але вирощували лише традиційні рослини. Відтак, продаж урожаю покривав 30% наших витрат. Врожайність лохини дозволить нам 100% фінансувати свій заклад, що дасть змогу не залежати від спонсорських коштів».

Зазвичай, з добрими намірами ідею набагато легше втілити в життя. Тому, дякуємо колективу за чудову ідею та бажаємо успіхів на даній ниві.