Запрошуємо дітей громади до участі у Всеукраїнській премії «Диво-Дитина-2020».

Дата: 02.12.2019 16:36

Для здобуття Премії  "Диво-Дитина" запрошуються діти віком від 4-х до 13 років (включно), які мають досягнення або відкриття у науково-технічній сфері, переможці та призери  обласних республіканських і міжнародних інтелектуальних ігор, шкільних олімпіад, спортивних або творчих змагань, фестивалів та конкурсів, діти, що зробили героїчний вчинок, а також мають феноменальну інтуїцію та пам'ять, володіють даром передбачення, або чутливістю до енергетики та ін.

Номінації Премії:

1)   Найрозумніша дитина - діти, які мають досягнення, або відкриття у науковій сфері, високо ерудовані діти, винахідники, раціоналізатори, переможці та призери шкільних олімпіад, різних інтелектуальних ігор та науково-технічних конкурсів, діти, що мають незвичайні розумові здібності і таланти.

2) Найспортивніша дитина - діти, що мають спортивні звання, переможці і призери обласних, республіканських та міжнародних спортивних змагань.

3)   Найтворча дитина - діти, переможці творчих конкурсів та фестивалів в різних видах мистецтва (література, поезія, архітектура, живопис, дизайн, музика та кінотворчість, образотворче мистецтво, театральне мистецтво, вокал, хореографія та ін.)

4)   Найдивовижніша дитина - діти-рекордсмени з різних вправ фізичної культури (набивання м’яча, підтягування та ін.), діти які мають унікальні та неймовірні здібності (феноменальна пам'ять, швидке перемноження/читання, сила, швидкість, гнучкість та ін.), в тому числі паранормальні (феноменальна інтуїція, ясновидіння, пророцтво, чутливість до енергетики), діти, які мають незвичайні знання та вміння у ранньому віці та ін.

5)   Найгероїчніша дитина - діти, що зробили героїчний вчинок (врятували життя іншої людини, власне життя та інші надзвичайні ситуації)

Якщо ваша дитина володіє вищенаведеними здібностями та бажає здобути Всеукраїнську премію "Диво-Дитина-2020"  Вам необхідно:

• правильно заповнити анкету за підписом батьків або уповноважених осіб;
  • копію свідоцтва про народження;
  • матеріали, які свідчать про досягнення учасника (копії дипломів, свідоцтв, грамот, фото-, відео- , статті та інші матеріали).

Всі  документи необхідно відправити до 15 березня 2020 року за адресою:

ТОВ "Премія "Диво-Дитина"  03186, м. Київ, вул. Авіаконструктора Антонова, 5-Б, оф. 712, тел.: (044)-490-92-63(68) або (063) 709 99 16; e-mail: divo.dutuna@gmail.com

Детальніше ознайомитись з правилами подання документів та завантажити  анкету учасника Ви зможете перейшовши за цим посиланням http://divo-dutuna.com/anketa

За перемогу у премії передбачено наступні призи та подарунки:

За 3-е місце у кожній номінації
     • Звання та диплом - Фіналіст Премії «ДИВО-ДИТИНА», з зазначенням року перемоги і назви номінації.
     • Грошова премія та подарунки вартістю не менше 3000 грн.

За 2-е місце у кожній номінації
     • Грошова премія та подарунки вартістю не менше 5000 грн.

За 1-е місце у кожній номінації переможець Премії отримує:
     • Звання та диплом - Переможець Премії «ДИВО-ДИТИНА», з зазначенням року перемоги і назви номінації.
     • Грошова премія та подарунки вартістю не менше 7000 грн.

Зазначені грошові премії та подарунки не включають спеціальних подарунків від спонсорів, меценатів, членів журі та інших.  Також переможці Премії будуть запрошені до співробітництва з зацікавленими організаціями та підприємствами (газети, журнали, телебачення та ін.).