«Музика Заради Життя»! 8 грудня в Ходорові та в Бортниках відбудуться благодійні концерти

Дата: 02.12.2019 14:25

8 грудня 2019 року  Благодійна  спільнота  «Музика Заради Життя» чекає на Вас  на благодійних концертах.

У концертній програмі Вас вітатимуть народні та заслужені артисти України:  заслужений артист України Володимир Коциловський, заслужений артист естрадного мистецтва України Джон Сергій Тихоненко.

Спеціальними гостями свята будуть гурт "Ван-Боб" Bob Kozak під керівництвом Богдана Козака, лауреати Всеукраїнських та міжнародних конкурсів:  Любов Заворітна, Mariya Pavlyk ,Solomia Khudo, Оля Іванів, Шоу-театр "Шатрица" Аліна Врублевська, співак, композитор, продюсер, Stepan Ben Sheptytskyy, соліст опери "Шаляпін" Станислав Буденкевич, скрипаль Віка Скрипник, гурт "Веселі лози" Володимир Курчик.

Ведучі: OksanaMota, Микола Мазепа

Організатори: Микола Стріжик,  Микола Мазепа, Анатолій Головань

Відеооператор: Анатолій Головань

Фотограф: Андрій Куб'як.

Зібрані кошти будуть передані родині Володимира Андрієцького для лікування у клініці в Німеччині.

ВХІД ВІЛЬНИЙ.

КОШТИ В СКРИНЬКУ!!!

с.Бортники (Народний дім)  о 14:30 год .

м.Ходорів  (Палац культури)  о 17.30  год.