Увага! Ускладнення погодних умов!

Дата: 29.11.2019 14:38

Львівський регіональний центр з гідрометеорології  попереджає про зміну та ускладнення погодних умов по території Львівщини 30 листопада – 02 грудня 2019 року.

У зв’язку із проходженням атмосферних фронтів з заходу та надходженням холодного  повітря очікується зміна фази опадів та зниження температури:

30 листопада: дощ з переходом в мокрий сніг та сніг, подекуди налипання мокрого снігу, ожеледь. Вітер північно-західний 9 – 14 м/с, місцями пориви 15 – 20 м/с. Температура повітря впродовж доби від 2° морозу до 3° тепла.

01 грудня вночі невеликий сніг, вдень без істотних опадів. 02 грудня мокрий сніг та сніг, по півдню території значний, налипання мокрого снігу.

Температура повiтря вночі 2 – 7° морозу, вдень від 2° морозу до 3° тепла.

На дорогах ожеледиця. Утворення нестійкого снігового покриву.

Ускладнення погодних умов відповідає I рівню небезпечності (жовтий).

Такі погодні умови можуть призвести до порушень роботи служб електропостачання, комунального господарства, будівельної галузі та до порушення руху автотранспорту на окремих ділянках доріг і вулиць.