Четверо учнів нашої громади отримали призові місця на фестивалі «Сурми звитяги»

Дата: 29.11.2019 10:02

На XХ дитячо-юнацькому фестивалі  мистецтв «Сурми звитяги», що проходив у Львові, учасники від Ходорівщини гідно представили свою громаду. Адже серед  близько 2800 учасників, які брали участь в заключному етапі фестивалю та серед  577 художніх робіт, наші учні отримали 4 призові місця і спеціальну відзнаку журі.

У номінації «Живописна композиція»:

- в старшій віковій групі І місце отримала вихованка Ходорівської ЗЗСО І-ІІІ ст. № 3 ім.Р.Точина Олена Гресько за роботу «Повертайся живим», керівник Б.М. Тріщ;

- у молодшій віковій групі І місце у вихованця Ходорівського ЦДЮТ Богдана Луціва за роботу «Україну не здолати», керівник М.М.Походжай.

У номінації «Графічна композиція»:

- в старшій віковій групі ІІ місце за роботу «У боротьбі за волю України» отримала  Світлана Заморська, вихованка Ходорівської ЗЗСО І-ІІІ ст. №3 ім.Р.Точина, керівник Б.М.Тріщ.

У номінації «Декоративна тематична композиція»:

- у старшій віковій групі ІІІ місце здобув Олег Пташник, учень НВК №10 ім. братів Олійників села Піддністряни, керівник Л.П.Зубрицька.

Спеціальну відзнаку від журі фестивалю за актуальність творів отримала Лілія Могильна учениця НВК №10 імені братів Олійників с.Піддністряни, керівник Г.Могильна.

У цьогорічному фестивалі  загалом у всіх етапах проведення взяли участь близько 12000 учасників. Окрім Львівщини, у конкурсі змагались представники з Тернопільської, Івано-Франківської, Хмельницької, Чернігівської, Чернівецької, Волинської, Вінницької, Одеської, Донецької, Запорізької, Рівненської, Кіровоградської, Миколаївської областей. Найбільш чисельне представництво було від Львівської, Вінницької, Хмельницької, Донецької та Волинської областей.

Ходорівська міська рада вітає переможців та наставників  і бажає нових злетів та успіхів!