Про регулювання земельних відносин на національному он-лайн селекторі

Дата: 28.11.2019 15:12

На національному он-лайн селекторі під головуванням заступника Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тараса Висоцького обговорювалися питання щодо ходу реалізації земельної реформи. В тому числі, про проєкти законів України №2195 «Про електронні земельні аукціони» та  №2194 «Про внесення змін до Земельного кодексу України».

Серед учасників заходу – перший заступник голови Львівської ОДА Василь Лозинський, представники департаменту агропромислового розвитку, а також представники ОТГ Львівщини.

Під час селектору особливу увагу звернуто на питання передачі державних земель до комунальної власності та фактичне використання державних земель сільськогосподарського призначення.

Від Ходорівскьої ОТГ участь в селекторі взяла секретар ради Марія Гавінська, яка наголосила на важливості акцентування уваги та вирішення питання на даному етапі щодо розпаювання земель державних підприємств. Зокрема, таке підприємство є і в нашій громаді. Це – ДП «Грусятичі», яке має статус дослідного.

В межах засідання Василь Лозинський звернувся із проханням до представників ОТГ підготувати пропозиції до вищевказаних законопроєктів з метою їх обговорення на земельному форумі, який відбудеться на Львівщині в грудні 2019 року