Новини з щотижневої оперативної наради

Дата: 28.11.2019 12:24

Вже традиційно в Ходорівській ОТГ під головуванням міського голови Олега Коцовського відбуваються щотижневі оперативні наради за участю керівників ОТГ, старост старостинських округів, начальників відділів, директорів комунальних підприємств.

Цього разу розглядалися питання: про звернення громадян, в тому числі «на гарячу лінію»  (міський голова Олег Коцовський), про підготовку пропозицій до проекту Закону «Про ринок земель» (секретар ради Марія Гавінська),  про підготовку проектів рішень на чергове засідання виконкому (заступник Анастасія Батирняк), про проведення благодійних концертів в грудні, про заходи з відзначення національно-державних свят, про моніторинг теплового режиму в бюджетних установах (заступник Ольга Мельник), про проведення тренінгу щодо створення сільськогосподарських кооперативів, про  хід підготовки заявок для участі в обласному конкурсі мікропроектів (заступник  Ярослав Костур), про реєстрацію актів цивільного стану (секретар виконкому Любов Абрамів), про проведення обласного турніру з баскетболу в громаді, про стан відвідування садочків  (керівник відділу освіти Наталія Калинець), про стан оплати послуг за вивезення ТПВ (керівник КП «УКГ» Ганна Кравчук).

Після детального обговорення всіх питань, розглянуто пропозиції, листи та  дано доручення працівникам для  виконання на наступний робочий тиждень.